معرفی

موضوع : دوره آموزشی نرم افزار متلب

برگزار کننده : گروه صنعتی آموزشی آلپ

تاریخ شروع دوره :  13 دی ( پنج جلسه دو ساعته-روز های زوج )

زمان : از ساعت 9:30 الی 11:30

مکان :  هر جای دنیا که اینترنت باشد و شما دوست داشته باشید! با موبایل، لپ تاپ یا هر وسیله دیگری که به اینترنت متصل باشد!

مدرس : مهندس مهران مهدوی

مبلغ سرمایه گذاری شما(دانشجویان) : 240 هزار تومان

 

همین حالا در دوره ثبت نام می کنم

 

متلب چیست؟

نرم افزار MATLAB محصول شرکت MathWorks یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای محاسبات عددی و رسم پیشرفته نمودار بوده که کاربرد وسیعی بین دانشجویان، مهندسین و محققان انواع حوزه‌های علمی دارد و صرفاً به محاسبات ریاضی محدود نمی‌شود بلکه با امکان کدنویسی پیشرفته و نسبتاً راحت می‌توان انواع محاسبات مهندسی را نیز انجام داد. این نرم‌افزار تقریباً در تمامی رشته‌های مهندسی کاربرد دارد.

فکر برگزاری دوره از کی و کجا شروع شد؟

یادمه سال اول دانشگاه بودم و کنفرانسی بین المللی که توی تهران برگزار می شد شرکت کرده بودم، توی انون کنفرانس استادی از کشور کره جنوبی حضور داشت و از دست آورد های خودش توی علم پلیمر در با کمک نرم افزار متلب ( matlab) می گفت. از اونجا علاقه خاصی توی من برای یادگیری نرم افزار متلب شکل گرفت. توی اون بازه زمانی منبع مناسبی برای دانشجوهای پلیمر نبود که بتونم با کمک اون نرم افزار یاد بگیرم، مجبور بودم کلی کتاب بخونم و کلی توی یوتوب سرچ کنم تا بتونم یاد بگیرم، بعد از این که نرم افزار یاد گرفتم و مسلط شدن تصمیم گرفتم آموزش های خودم به بقیه دانشجوهای پلیمر هم یادم بدم و الان خوش حالم که این دومین دوره نرم افزار متلب دارم برای شما دوستان تدریس می کنم.

 

 

همین حالا در دوره ثبت نام می کنم

سر فصل های دوره مقدماتی 

آشنایی با محیط نرم افزار متلب

ساخت و کاربرد ماتریس ها

رسم نمودار های دو بعدی و سه بعدی

عملگرهای حسابی و منطقی

آشنایی با حلقه های تکرار و کاربرد آن

معرفی منابع

 

هزینه این دوره کمی گران نیست؟

اول از همه اجازه بدهید به جای هزینه بگوییم سرمایه گذاری، چون اگر آموزش برای ما به منزله هزینه باشد حتی یک ریال هم زیاد به نظر میرسد.

دوم اینکه همیشه یکی از دلایل فرار ما از آموزش توجه به بحث پرداخت هزینه هاست. ما هنگام سرمایه گذاری روی خودمان معمولا مبلغ آموزش را بسیار بالا جلوه میدهیم، اما اگر همین مبلغ را با هزینه های دیگر روزانه مان مقایسه کنیم متوجه میشویم که این مبلغ بسیار ناچیز است اجازه بدهید چند مثال برای شما عزیزان بزنم :

هزینه یک ترم دانشگاه معمولا بیش از یک نیم میلیون تومان است

و هزینه خرید یک جفت کفش، گوشی و.. به مراتب بیشتر از این مبلغ است .

حالا خودتان مقایسه کنید که کدام ضروری و کدام غیر ضروری ست؟

متأسفانه خیلی از ما حاضر نیستیم بهای موفقیت را بپردازیم و توقع موفقیت داریم…و به قول استفان کاوی، چهار دسته کار وجود دارد که افراد موفق روی کارهای مهم و غیر فوری تمرکز می‌کنند! آموزش نیز یکی از آنها است.

همه می‌دانند که یادگیری بسیار مهم است اما برای افراد غیر موفق زمان موعود آن هیچگاه فرا نخواهد رسید…

 

همین حالا در دوره ثبت نام می کنم

 

بهانه های برای شرکت نکردن در این دوره…

ما برای اینکه کار آن دسته از دوستانی که میخواهند در این دوره ها شرکت نکنند و برای اینکار به دنبال بهانه هستند را راحت تر کنیم لیست تعدادی از این بهانه ها را برایتان آماده کردیم:

من ترم های اول دانشگاهم، اصلا نمی دونم این موضوعات چیه

من ترم آخرم دیگه از من گذشت

من خودم می دونم چی جوری باید سرچ کنم

به خونه ما دوره

و…

لیست بالا و بسیاری از بهانه‌های دیگر، نمونه‌ای کوچک از مکانیزم مغز است که می‌خواهد ما را در حالت موجود حفظ کند.

 

 

 

اگر در این کارگاه شرکت نکنم چه می شود؟

راستش را بخواهید هیچ اتفاقی نمی افتد،صدها دانشجوکوچک ترین اطلاعی از برگزاری این دوره آموزشی متلب ندارند و به راحتی به زندگی روزمره خودشان ادامه میدهند

اما اگر شما جز افراد موفقی هستید که می خواهید روی آینده تان سرمایه گذاری کنید بهترین فرصت همین حالاست، چراکه اگر خودتان بخواهید این مهارت ها را بیاموزید باید وقت بیشتری صرف کنید و هزینه های چند برابری بپردازید.پس همین حالا تصمیم بگیرید تا شما هم جزو افراد موفق باشید.

 

 

 

 

تصاویر برخی از دوره های پیشین گروه صنعتی آموزشی  آلپ

 

https://www.instagram.com/p/BpaJebJAN8x/

https://www.instagram.com/p/Baw5vO9BVAj/

 

سایر دوره های حضوری و غیر حضوری آلپ

دوره غیر حضوری تندخوانی

فیلم کارگاه آشنایی با صنعت پلیمر در ایران